Pirkinių krepšelis papildytas KREPŠELIS 0
Card image cap

"KAUNO DIENA" šeštadieninis fiziniams asmenims

"Kauno diena" šeštadienio numeris fiziniams asmenims, leidžiamas nuo 1945-ųjų – storiausias šeštadienio laikraštis Lietuvoje, kurio apimtis svyruoja nuo 64 iki 76 puslapių!
Skaitytojai "Kauno dienos“ šeštadienio numeryje randa ne vien naujausių žinių apie įvykius mieste, Lietuvoje ir pasaulyje, bet ir teminius šeštadieninio numerio priedus "Sportas", „Ratai“, „Pasaulis“, "TV Diena", o didžiausias šeštadieninis priedas "Gera diena", pristatydamas įdomias asmenybes, laisvalaikio temas, naudingus patarimus ar net receptus gardžiam atokvėpiui prie stalo, pakylėja skaitytojus gerai nuotaikai ir gerai dienai. "Kauno dienai" rūpi ne tik miesto, bet ir Kauno rajono gyventojai, tad jau ne pirmus metus leidžiamas skaitytojų pamėgtas priedas "Kauno rajono diena".

Visus savo prenumeratorius "Kauno diena" keturis kartus per metus nudžiugina žurnalu "Sveikata", kuris yra skaitomiausias sveikatos temų žurnalas Lietuvoje. Leidinys prenumeratoriams pristatomas nemokamai visiems esamiems prenumeratoriams, žurnalo išleidimo dieną.

5 € / mėn.